Porsche Araç Oluşturucu
Porsche Araç Bulucu
Görüntülü Konuşma Randevusu
Biz Sizi Arayalım
Porsche Merkezleri
Porsche Servis Randevusu
Porsche Satış Sonrası Hizmetler

Porsche Satış Sonrası Hizmetler

Porsche, sürücüleri için tasarlanan özel bir spor otomobildir. Sizi herhangi birisine değil, özel bir ekibe emanet ediyoruz!


Porsche Yetkili Servis Ekiplerimiz, aracınıza özel ürün ve hizmetlerle, 70 yıllık spor otomobili uzmanlığının getirdiği deneyim ve bilgi birikimiyle her zaman arkanızdadır. Her bir personellerimize, Porsche eğitim merkezlerinde katıldığı çeşitli teknik eğitimler vermekteyiz. Aracınız için tam donanımlı personel hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Çalışanlarımız modellerimizin her birini en ince ayrıntısına kadar yakından tanıyor ve Porsche’nizi nasıl koruyacağınızı en iyi şekilde biliyorlar. Tüm süreçlerde en yeni arıza teşhis teknolojilerini, özel aletlerini ve yalnızca Porsche Orijinal Parçalarını kullanıyoruz. Zaten, spor arabanıza, onu geliştirenlerden daha iyi kim bakabilir ki?

Porsche Assistance

Bir Porsche sürülmek ister: Daima en iyisi.

Bir Porsche sürülmek ister: Daima en iyisi.

Daima mobil. Yılda 365 gün. Günde 24 saat. Avrupa çapında. Porsche Assistance mobilite garantisi ile. Size ve tüm yolcularınıza güvenilir yardım ve destek sağlar. En önemlisi için zamanınız olsun diye: Sürüş keyfi.

Bize Ulaşın