Porsche’nizi değerlendirelim.

Porsche’nizi değerlendirelim.

Porsche Approved Pre-Owned CarsPorsche Approved Pre-Owned CarsPorsche Approved Pre-Owned Cars

Porsche’niz ilk günkü gibi..

İlk günkü heyecanı yaşadığınızı hayal edin. Porsche Approved kullanılmış araçlarınızı ilk günkü performansını aratmayacak şekilde sizlere sunuyoruz. Mükemmele olan tutkumuz ile aracınızı size kusursuz şekilde hazırlıyoruz. 111 nokta kontrolüyle birlikte Porsche kalitesini kullanılmış araçlarımızda da koruyoruz. Porsche Approved Kullanılmış otomobillerin, Porsche adına yakışır bir servis ve hazırlık sürecinden geçtiğinden ve Porsche’nin mükemmeliyetçi standartlarını karşıladığından emin olabilirsiniz.

Kalite en büyük ayrıcalıktır.

Porsche - 111-point check.

111 Nokta Kontrolü

Porsche Approved otomobiller, orijinal Porsche parçaları kullanılarak 111 noktadan oluşan mekanik, kozmetik ve görsel testlere tabii olurlar. 111 Nokta testleri Porsche’nin profesyonel teknisyenleri tarafından yapılır. Otomobillerin Porsche Approved İkinci El Programına girebilmesi için 111 nokta testlerinden sorunsuz şekilde geçmeleri zorunludur. Porsche Approved programı 15 yaşa ve 200.000 kilometreye kadar olan Porsche modellerini kapsamaktadır.

Porsche - Vehicle preparation.

Aracın Hazırlanması.

Porsche teknisyenleri tarafından Aracın bütün fonksiyonları kontrol edilir ve değişimi gerekli parçaları varsa Porsche Orijinal Yedek Parçalar ile değişimi sağlanır. Sadece mekanik değil aynı zamanda aracın kaporta aksamı da detaylı temizlik işlemlerinden geçirildikten sonra aracınız size ilk günkü gibi teslim edilir. Her bir işlem tutkuyla yapılır.

Porsche Approved Warranty and Porsche Assistance.

Porsche Approved Uzatılmış Garanti

Porsche adına yakışır bir servis ve hazırlık sürecinden geçtiğinden ve Porsche’nin mükemmeliyetçi standartlarını karşıladığından emin olduğumuz tüm araçlarımız 12 ay garanti kapsamındadırlar. Porsche’niz Garanti kapsamında olduğu sürece Porsche Assistance hizmetlerinden de yararlanabiliyorsunuz. Porsche Approved Uzatılmış garanti aracın bütün bileşenlerini garanti altına alıyor, size ise yeni araç konforunda ve rahatlığında Porsche Approved Kullanılmış aracınızı kullanmak kalıyor.

Porsche E-Performance.

Porsche E-Performance

Porsche Approved “Elektrikli” ve “Plug-In Hybrid” modelleri de kapsamına alıyor. Bu modellere özel hazırlanan 111 nokta kontrollerimiz ile yüksek voltajlı batarya ve şarj sistemlerinin kontrolleri de yapılıyor. Porsche Center’ınız dilediğiniz yere şarj ekipmanlarının kurulumu konusunda da sizlere yardımcı oluyor.

Porsche Tequipment Genuine Accessories.

Porsche Tequipment Orijinal Aksesuarları

Yüksek kaliteli Porsche Tequipment ürünleri ile aracınızı kişiselleştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Porsche Tequipment orijinal aksesuarları Porsche tarafından geliştirilip testlere sokulur ve aracınızın garantisini etkilemez.